Liczy się produkt – dlaczego nie warto oszczędzać na kostce brukowej. Oferta firmy libet

Udostępnij:

Polacy są znani ze szczególnego upodobania do oszczędności, szukają promocji, okazyjnych zakupów i ograniczają wydatki do minimum. W przypadku pewnych inwestycji zwłaszcza, gdy chodzi o materiały budowlane, które mają służyć wiele lat, nie zawsze będzie to właśnie wskazane. Takim świetnym tego przykładem będzie kostka brukowa, na której nie będzie warto oszczędzać.

Budowa i wykończenie domu z ogrodem to kosztowna inwestycja, która będzie często rozkładana na wiele lat. Aby szybciej zakończyć pracę szukamy możliwości ograniczenia wydatków i szuka się tańszych alternatyw. Niestety nie zawsze będzie to dobry pomysł, gdyż bardzo często za ceną będzie również szła jakość i trzeba o tym pamiętać.

Jeśli chodzi o takie elementy, które charakteryzują się dużą intensywnością eksploatacji to nie ma sensu decydować się na nadmierne oszczędzanie. Między innymi będzie to dotyczyć nawierzchni, która będzie używana do budowy chodników. Dobrym kierunkiem będzie tutaj szukanie nie tanich materiałów, ale właśnie takich, które mają podwyższony standard. Zwłaszcza, gdy weźmie się pod uwagę to, że jednostkowa cena produktu nie musi od razu wpływać znacząco na ceny całej inwestycji.

Sam koszt kostki brukowej nie będzie najważniejszy, ponieważ to jedynie około 30% całego budżetu, reszta to robocizna, podłoże. Dlatego koszt kostki premium nie musi decydować o tym, że koszty realizacji usługi będą znacząco droższe. Czasami mówi się, że chytry dwa razy traci i wydaje się, że akurat w tym przypadku będzie to takie powiedzenie, które świetnie się sprawdzi. Kierowanie się błędnie ceną kostki brukowej może skutkować jedynie ostrożnością pozorną.

LIBET DECCO ASPERO

Technologia obróbki i barwienia sprawia, że uzyskiwana jest kostka z chropowatą powierzchnią i różna kolorystyką. Kostka ma formę ekskluzywną, faktura sprawia, że na kostce nie widać zabrudzeń.

LINIA DECCO ANTICO

To kostka, która nawiązuje do nawierzchni stylizowanych, postarzanych, które zawsze są w modzie. Jeśli chcecie mieć estetykę w stylu retro możecie zdecydować się na propozycje przygotowane w ramach tej linii. Mamy estetykę, która nawiązuje do stylistyki retro.

Elegancka kostka brukowa

LIBET DECCO ELEGANTE

Nazwa tej kolekcji wskazuje sama, że mamy do czynienia z wyjątkową elegancką nawierzchnią. Pożądany efekt będzie można osiągnąć poprzez wyrafinowanie powierzchni kostki poprzez technologię płukania. Wykorzystywane będą różne kolory kruszyw, zawsze dobrej jakości, które sprawdzają się do uzyskania wyjątkowej estetyki kostki.

LIBET DECCO MONOCOLOR

Produkty z nowej linii to propozycja, która będzie dobra dla osób modnych, które szukają stylowej estetyki. Czysta forma betonu tutaj nabierze nowej formy, ponieważ mamy kontrastowe, zdecydowane barwy, które świetnie się sprawdzą.

LIBET DECCO COLORMIX

Kostki szlachetne z tej linii proponowane są nam w wielu różnych barwach, dostajemy właściwie nieograniczone możliwości, by osiągnąć aranżację, która zaprezentować się będzie mogła niebanalnie. Niepowtarzalne melanże kolorystyczne z różnymi rozmiarami kostek sprawiają, że otrzymujemy wyjątkową estetykę takich kostek.

PŁYTY TARASOWE LIBET IMPRESSIO

Płyty tarasowe należące do tej linii to naturalna kolorystyka i propozycja ciekawej faktury, dla których inspiracją będą prawdziwe skały, które pochodzić mają z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Nowoczesność i minimalizm – płyty tarasowe Impressio

To płyty nowoczesne, które będą pasować bardzo dobrze do estetyki, która charakteryzuje się imponującą formą kolorystyką z dodatkiem nutki tajemniczości.

Socialmedia

Warte uwagi

Hydroizolacja fundamentów

Gdyby nie hydroizolacja fundamenty nasiąkałyby wodą tak jak gąbka. Wilgoć pojawiłaby się nie tylko w piwnicach, ale byłaby także w elementach domu położonych wyżej. A potem już tylko...