W ofercie firmy Libet znaleźć można asortyment, który służy do sprzedaży kostki brukowej, płyty ceramiczne, tarasowe i galanteria betonowa. Dzięki dużemu wyborowi rozmiarów, kolorów kostek z pewnością będzie można coś interesującego dla siebie wybrać. W oddziałach można kupić kostkę na warstwy a elementy małej architektury czy galanterię betonową na sztuki.

ASPERO

Powierzchnie śrutowano-szczotkowane

Kostki z grupy Aspero będą miały chropowatą powierzchnię, zróżnicowaną kolorystykę. Efekt ten będzie wynikał z nowoczesnej formy obróbki, śrutowania czy szczotkowania oraz barwienia w systemie Color Flex.

ANTICO

Powierzchnie postarzane

Jeśli chodzi o grupę Antico będzie to dobra opcja dla osób, które cenią sobie stylistykę ponadczasową i chcą otaczać się przedmiotami, które przypominają te z minionych dekad. Można tutaj mówić o tym, że występuje łącznie w tym przypadku różnorakich klimatów. Pojawiają się elementy stylizowane, szlachetne kostki Antico, swój charakter zyskują w procesie postarzania. W ofercie pojawiają się zarówno duże formaty jak i mniejsze, z których zawsze będzie można tworzyć spójne i skomplikowane wzory.

ELEGANTE

Powierzchnie płukane

Kolejna elegancka propozycja, gdzie mamy wyrafiną estetykę. Charakterstyczna powierzchnia mieni się różnymi barwami, które będzie można uzyskać przede wszystkim w technologii płukania, szeroka oferta różnych kolorów sprawia, że będzie można stworzyć zróżnicowane kompozycje, z których stworzy się piękne tło praktycznie dla każdej posesji niezależnie od stylu, w ramach której będzie się urządzać teren.

MONOCOLOR

Powierzchnie jednokolorowe

Produkty nowe, które są odpowiedzią na potrzeby osób młodych szukających funkcjonalnych, modnych nowoczesnych form. Mamy tutaj różne propozycje jednokolorowe oferowane w różnych kształtach.

COLORMIX

Powierzchnie niepowtarzalne

Kostka, która będzie należeć do linii szlachetnych z różnymi melanżami kolorystycznymi, szerokim wyborem wzorów i wieloma rozmiarami. Odpowiednio wykonana z tego zabudowa pozwoli stworzyć ciekawą estetykę i efektywne kompozycje.

Aranżacja tarasu

IMPRESSIO

Eleganckie płyty tarasowe

To propozycja płyt na tarasy w wielu różnych wariantach, dzięki czemu każdy spośród nich będzie w stanie wybrać coś dla siebie. Nowoczesne minimalistyczne rozwiązania, wzory klasyczne, które nawiązywać będą do architektury śródziemnomorskiej.

CERAMIC

Płyty gresowe z najwyższej półki

To linia płyt stworzona z myślą o tych osób, które chcą postawić na wyjątkową elegancję. Nowoczesne materiały i technologia produkcji sprawia, że ten element będzie pasował do ciekawej formy estetycznej wnętrz.

COMPLETTO

Produkty komplementarne

To produkty, które mają formę produktów uzupełniających, które mają być odpowiednie do tego, by stworzyć pełną ofertę dopasowaną do innych produktów firmy Libet. Świetnie komponują się z płytami tarasowymi, gresowymi, szlachetnymi kostkami czy elementami z betonu architektonicznego. To uzupełnienie dla projektów wykonywanych z produktami marki Libet z innych linii produkcyjnych.

STAMPO

Beton architektoniczny

To kolejne elementy uzupełniające, w tym przypadku wykonywane z surowego, betonu architektonicznego, który tworzy jednak ciekawe estetyczne wrażenie i niekiedy będzie dobrze pasować do nowoczesnych posesji.

PATIO

Kamień naturalny

To propozycja naturalnego grysu oraz otoczaków, które przygotowywane są z prawdziwego włoskiego marmuru. Szlachetne kamienie wysokiej jakości, które będą podkreślać estetyczną formą i będziemy mieli szeroką paletę barw, spośród których będzie można coś dla siebie wybrać.

Socialmedia

Warte uwagi

Na co zwrócić uwagę wybierając kostkę...

Kostka brukowa już od kilku lat to ważny element naszego otoczenia. Znajdziemy ją na podwórkach przydomowych, tarasach czy na miejskich placach, ścieżkach rowerowych i parkingach. Z uwagi...