To właśnie tutaj tradycja spotyka się z nowoczesnością, a historia miesza się z przyszłością, tworząc idealną symbiozę ceramiki dekoracyjnej. Płytki ceramiczne Keros nawiązują do kultury hiszpańskiej, ale w bardziej ponurym i surowym stylu wywodzącym się z północy Europy.

Hiszpański producent uwielbia eksperymentować z wzornictwem i potrafi płynnie łączyć motywy dalekowschodnie i marokańskie z nowoczesnym twistem, tworząc płytki o ciekawym designie. Inspiracje czerpie z wielu kultur, łącząc w sobie bogactwo całego dziedzictwa Europy. Widać to również w stosowanych przez niego nazwach. To tylko kilka z serii, które stosuje w odniesieniu do popularnych miast, takich jak Londyn, Barcelona czy Amalfi.

Lubi mocną ornamentykę, ale jest wielkim fanem subtelnych kolorów. W jego propozycjach dominują odcienie ziemi. Dużo jest subtelnych brązów i beżów, a także stonowanych, ziemistych cegieł i pastelowych zieleni. Ulubionym kolorem projektantów Keros jest niebieski, który często pojawia się w rozwiązaniach we wszystkich jego odcieniach.

Płytki te są dekoracyjne w swoich delikatnych barwach, ale nie przytłaczają wnętrza i dodają otoczeniu spokoju.

płytki ceramiczne

Najlepsze kategorie płytek Keros

Keros to wszechstronny producent, który skupia się na nowoczesnych rozwiązaniach, ale uwzględnia dziedzictwo kulturowe i tradycje Półwyspu Iberyjskiego, a także wielowiekowej Europy. Jego kolekcja obejmuje różnorodne płytki dekoracyjne, a także monochromatyczne opcje, które można wykorzystać w aranżacji wnętrz w każdym stylu. Na szczególną uwagę zasługują kategorie płytek Keros:

  • Płytki patchworkowe Keros
  • Płytki Keros imitujące kamień
  • Płytki Keros imitujące beton

Dowiedz się więcej o płytkach Keros Ceramica na https://bunox.com.pl/producenci/tfxl/keros.html

Ceramika zbliżona do natury

Firma Keros powstała z myślą o poszanowaniu środowiska naturalnego. Keros przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju, minimalizuje produkcję odpadów i stara się w jak najmniejszym stopniu wpływać na środowisko naturalne. Keros Ceramica to wybór dokonany przez osoby, którym bliska jest ekologia.

Różnorodność wzorów i ich niezwykła subtelność przyciągnęły wielu wielbicieli na całym świecie. Płytki Keros są obecnie dostępne w ponad 100 krajach na 5 kontynentach. Jest to wynik godny uwagi, a producent nie zamierza na tym poprzestać.